środa, 2 sierpnia 2017

Podsuwania....



Dziękuję za przypomnienie mi o zestawieniach, fakt dawno ich nie robiłam, w sumie uznałam, że to mało interesujący dla Was temat, takie trochę się moje przechwalanie.
W tym roku bardzo mocno wzrosły nam wydatki na żywność, bo jak by na to nie patrzeć muszę wyżywić 3 mężczyzn w tym dwóch w wieku 15 i 20 lat. Po za tym mam w domu dojrzewająca nastolatkę i mnie, oraz psicę. Obecnie ½ kg mięsa na obiad to takie sobie jedzenie dla nich, zwłaszcza, że córka i młodszy syn uprawiają intensywnie sport i tego białka przydałoby się więcej, staram się uzupełniać białko dzięki jajkom, ale u córki znowu odpada nabiał, ale chętnie je fasole, więc jakoś usiłuję zbilansować jadłospis moje młodzieży. Do tego wszystkiego jak wszyscy wiecie doszły mocno podwyżki cen żywności, to również prowadzi do wzrostu kosztów wyżywienia. Nadal kupujemy mięso prosto z ubojni, ale i tam ceny wzrosły niestety. Powiększyliśmy w zeszłym roku znacznie ogródek, dzięki temu w tym roku niewiele warzyw kupuję, np. nie kupuje już zupełnie fasoli szparagowej, pomidorów, ogórków, bobu, kalarepy, włoszczyzny, cukinii, kabaczków, papryki. Kupuje głównie ziemniaki (w tym roku nie posadziłam), cebulę jak potrzebuję duże ilości, bo w ogrodzie posadziłam około 50 cebul, a my jemy jej dużo, czosnek kupuje, ale mam nadzieję, że to już ostatni rok. Z owoców kupuję niestety większość, w tym roku tylko truskawki, czerwone porzeczki nam obrodziły, będzie trochę aronii jeszcze i nic po za tym, więc owoce muszę kupować, ale staram się i tu szukać oszczędności, pytam właścicieli drzew, krzaków czy mogą mi odsprzedać owoce, często okazuje się, że robią to bardzo chętnie wręcz są wdzięczni, czasem nawet oddają w zamian za samodzielne ich zerwanie. Jak jedziemy na wycieczki rowerowe wypatrujemy takich pojedynczych drzewek, bo jak widzę duży sad to wiem, że to zupełnie inny temat, ale i tam warto pytać, bo pomijamy pośredników kupując z pierwszej ręki jest taniej. Nadal robię przetwory na zimę, mam sporo zamrożonego rabarbaru z tego roku, w słoikach na razie truskawki i czarną porzeczkę oraz ogórki kiszone (40 słoików z własnej uprawy) i przeciery z zeszłorocznych ogórków kiszonych. Nadal gotuję na zapas i pasteryzuje potrawy, wypiekam swoje chleby, ciasta, ciasteczka. Nie zmieniło się nic w temacie wędlin i pasztetów, robimy własne i wychodzą nam coraz lepsze. Robię również własne napoje roślinne owsiane, kokosowe, ryżowe, sojowe teraz zbieram się do migdałowego, ale ciągle uważałam migdały za zbyt drogie. Chce spróbować roślinnych jogurtów, to wszystko na pojawieniu się u córki nietolerancji laktozy. Dzięki tym wszystkim zabiegom jemy zdrowo i dużo taniej niż kupując gotowe produkty. Na wyjazdy urlopowe również zabieramy własne domowe wyżywienie, nie muszę stać przy kuchni, bo zabieram gotowe pasteryzowane dania i tylko dogotowuję dodatki – ziemniaki, ryż, kasze, makaron oraz robię jakąś surówkę. Na śniadania zabieramy pasztet i mielonkę pasteryzowaną w słoikach, dokupuję tylko warzywa i gotuję jajka, na kolację robię coś na ciepło, np. kaszanka z cebulą, naleśniki, tosty, zapiekanki itp.



Ale wracając do podliczeń to w tym roku tylko na żywność dla pięcioosobowej rodziny w tym maż, dwóch synów 15 i 20 lat, oraz córki 13 lat oraz mnie i suczki mini. Dodam, że córka i młodszy syn uprawiają intensywnie sport, zatem koszt miesięczny wychodzi średnio 1000 zł. W zeszłym było odrobinę niżej, a w latach poprzednich wahał się do 750 – 800 zł.



Tak to teraz u nas wygląda, staramy się żyć nadal nierozrzutnie, ale nie dzieci muszą zjeść przyzwoicie, syn i córka maja dość wyczerpujące treningi, więc muszą mieć odpowiednia dietę. Najstarszy syn ma problemy z wchłanianiem, co powoduje u niego fakt, że musi jeść posiłki, co około 2 godziny, jak nie zje to ma silny spadek glukozy i pojawia się bardzo złe samopoczucie, agresja. A to niesie koszty, bo chłopak ponad 180 cm wzrostu musi dostać porcję odpowiednią, nie wydzielam mu zbytnio, bo waży tylko 58 kg, więc musi jeść by pokryć problemy wchłaniania. I tak to właśnie sobie zjadamy codziennie. Ja osobiście jestem zadowolona, że udaje mi się wyżywić odpowiednio rodzinę mimo ich dużych potrzeb za taką kwotę. Wszyscy ostatnio mieli robione badani krwi (córka i syn z powodu uprawianych sportów, najstarszy syn ze względu na problemy zdrowotne, a my tak na wszelki wypadek) i tylko u młodszego syna wyszła norma na pograniczu anemii, ale on tak ma od urodzenia, już, jako niemowlak miał podawane żelazo. Zatem wygląda, że żywię odpowiednio swoja rodzinę. Ba teściowa po tygodniowym pobycie u mnie stwierdziła, że jej ciśnienie spadło i mogła zmniejszyć dawki insuliny przy obniżonym poziomie cukru. Jak dla mnie to dowód na to, że dobra drogą idziemy w kwestii żywienia. Nie jemy od dawna pszenicy ani produktów ja zawierających, nabiał je w sumie tylko młodszy syn, nie jemy białego cukru. Używamy tylko masła, smalcu, a oleje tylko na zimno (bez oleju rzepakowego oraz z pestek winogron). Jemy dużo jajek, kasz, ryżu, warzyw. Cały rok jemy własne kiszonki – ogórki, kapustę, buraki. Ja przy wzroście 163cm ważę 54 kg (45 lat), mąż przy wzroście 183 cm waży 79 kg (49 lat). Nie przyjmujemy żadnych leków na stałe, przejdziemy 30 km bez problemu, przejdziemy na rowerze 45 km. Myślę, że nie jest źle. Pracę mamy głównie siedząca, umysłową. Nie mamy problemów z nadciśnieniem, cukrzycą, nadwagą itp. Jakoś sobie radzimy, mamy za sobą wiele lat nauki pokory, wiele trudnych lat, ale dajmy radę! 

6 komentarzy:

  1. Wydaje Pani bardzo rozsądną kwote na jedzenie dostosowując się do tego zeby każdego domownika zadowolic. Moje gratulacje. Dla porownania moja siostra wydaje na żywność dla siebie tyle samo co Pani na wszystkich..
    My z mężem wydajemy 1100zl ale to przez to że lubimy testowac rozne egoztyczne skladniki,plus porcje tez mamy spore. Staram sie zdrowo gotowac i ostatnio mój mąż wyglada i czuje sie lepiej:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja kupuję egzotyczne przyprawy, staram się czasem zmienić składniki w daniach egzotycznych na bardziej przystępne cenowo. Czasem kupuję coś do spróbowania głównie dla dzieci by mogły poznawać również świat przez smaki. Wiele dań nie podeszło dzieciom, np. ostatnio sushi, ślimaki i mule. Ale chodzi o to by mogły szukać swoich smaków, nie żyć tylko schabowym. Owszem takie zakupy są raz na jakiś czas, ilość niewielka w celach poznawczych. Podobnie jest z owocami, kupujemy te zupełnie nieznane nam, kupujemy tyle by każdy mógł spróbować. My lubimy poznawać świat smaków, często robię w domu egzotyczne dania, nie wszystkie domownicy akceptują, więc nie pojawiają się już więcej na naszych talerzach. Chyba najbardziej dzieci i mąż akceptują na razie kuchnię meksykańską i indyjską. Owoce morza to nie dzieci świat, za to mąż by jadał chętnie zupę z nich, ale dla niego jednego to już mi sie nie opłaca gotować. :)

      Usuń
    2. Mnie tez owoce morza nie przypadly do gustu a najgorzej zdrowotnie znoszę krewetki. Sushi lubie ale najlepiej takie ktore sama zrobie.niestety jest to czasochłonne wiec jest u mnie w domu max 2x w roku. Ostatnio kupuje awokado-jak jest duze to mi wystarcza na 2-3dni do salatek czy jajecznicy. Kupuje tez makaron ryżowy do rosołu ale nie jest znowu az tak drogi jesli mam paczke na 3 razy.
      Tak czy inaczej najdrozsze jest przetworzone jedzenie. Dzis byla taka jedna para przede mna w kolejce. Kupili sam syf,jakies wody smakowe dla dzieci,gorace kubki,paczkowane bułki do hot dogo2 i hamburgerow. Wydali 350zl a sami byli w szoku ze to ich tyle wyszlo. Biedne tylko te dzieci ktore będą w siebie wpychac tony cukru i konserwantów :(

      Usuń
  2. Mam dwa pytania:
    1. Czym zastepujesz biały cukier?
    2. Czemu nie używasz oleju rzepakowego i z pestek winogron?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Polecam obejrzeć wykład p. Zięby https://www.youtube.com/watch?v=ekLpjXXRbkE
      https://www.youtube.com/watch?v=QhNcYv-Q4iA
      Przepraszam, że odsyłam do innych stron, ale odrobinkę ostatnio nie mam czasu. http://dziecisawazne.pl/zdrowy-przedszkolak-dlaczego-warto-ograniczyc-spozycie-bialego-cukru/

      Usuń
    2. Ja biały cukier zastępuje nierafinowanym trzcinowym i miodem. Dżemy staram się robić bez cukru, do wina dodajemy biały cukier, ale on w procesie fermentacji zmienia swoją postać, więc jest trochę mniej szkodliwy, po za tym robimy głównie wina wytrawne bo takie lubimy. Ogólnie używamy mniej cukru, w większości przepisów zmniejszam o połowę jego ilość.

      Usuń

Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"