piątek, 22 marca 2013

Obiad dwudaniowy dla rodziny za 16 zł

Postaram się podawać Wam przykłady tanich obiadów, wraz z przepisami, żebyście wiedzieli skąd mi wychodzi taka kwota. 


Oto pierwszy zestaw obiadowy za 16,50 zł dla pięciu osób (zupę gotuję na dwa dni, więc w sumie koszt byłby mniejszy, ale nie popadajmy w przesadę)

Zupa pomidorowa z ryżem
Ryż z warzywami i kurczakiem

Zupa pomidorowa
  • szklanka ryżu
  • woda
  • koncentrat pomidorowy
  • 2 cebule
  • łyżka masła 
  • jogurt
  • ząbek czosnku
  • przyprawy - lubczyk, oregano, bazylia, sól, pieprz, papryka ostra
  • włoszczyzna (ja niestety nie dodaję, bo jedne dziecko uczulone jest na marchew, a ja na selera)
Zagotowuję wodę i wrzucam wypłukany ryż i przyprawy. Siekam drobno cebulę i rozgrzewam masło na patelni (używam masła klarowanego lub oleju), cebulę tylko lekko podduszam, nie brązowię, na koniec na chwilkę wrzucam posiekany czosnek i wrzucam całość do gotującego się ryżu. Jak ryż już jest ugotowany, wrzucam koncentrat pomidorowy wymieszany z jogurtem. Zagotowuję, ewentualnie doprawiam jeszcze do smaku, na talerzach posypuję koperkiem (mam mrożony). Niezbyt często gotuję zupy na wywarze mięsnym.
Koszt zupy to około 4 zł 

Ryż z warzywami i kurczakiem 
  • 2 szklanki ryżu 
  • mrożona mieszanka chińska
  • 1/2 kg piersi kurczaka
  • sos sojowy 
  • olej
  • przyprawy - imbir, cynamon, ostra papryka, kmin rzymski, kardamon i kurkuma
Gotuję ryż na sypko - 4 szklanki posolonej wody zagotowuję, wsypuję wypłukany ryż, czekam, aż się zagotuje, przykrywam i wstawiam do piecyka nagrzanego do 180 stopni, ryż siedzi tam około 30 minut, ale po 20 minutach wyłączam piecyk. W tym czasie kroję drobno kurczaka i rozgrzewam olej na patelni, obsmażam kurczaka i jak już jest lekko zarumieniony zdejmuję go z patelni. Ponownie rozgrzewam patelnię, ale nie dokładam oleju, wrzucam warzywa mrożone i przesmażam je z przyprawami, na końcu dodaję kurczaka i sos sojowy. Na talerze nakładam ryż i na wierzch warzywa z kurczakiem. 
Koszt dania około 12,50 zł (nie liczyłam przypraw, sosu i oleju, ciężko policzyć szczyptę cynamonu itd.)

Koszt całego obiadu to 16,50 zł, czyli porcja na jedną osobę u nas wyszła 3,30 zł - ciekawe gdzie można za taką kwotę najeść się na mieście? 






6 komentarzy:

  1. Pyszne, ale nie lubię gotować ryżu czy makaronu w zupie, chyba, że w ilości którą zjemy od razu. Na drugi dzień robi się papka. U mnie w domu nie podawano nigdy w pierwszy i drugim daniu tego samego dodatku, ale co kto lubi. Ważne, że niedrogo.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. makaronu raczej nie gotuję w zupie, chyba, że mi się bardzo spieszy, ale to jest bardzo duży wyjątek. Co do dwa razy ryż, makaron, kasza to czemu nie. Są narody które opierają dietę np. głównie na ryżu, jedzą kleik ryżowy na śniadanie, ryż na obiad i kolację. Czyli ziemniaki w zupie i na drugie też nie są ok?

      Usuń
  2. Witam. Ile wody idzie do tej zupy? Tak by nie była za gęsta. Ile tej włoszczyzny można dać? Zetrzeć? Będę wdzięczna za pomoc.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja gotuję przeciętnie z 5 litrów wody :) Tak na dwa dni dla mojej rodziny. Włoszczyzny daję różnie, zależy ile mam pod ręką, ale zazwyczaj to 2 marchewki, 1 pietruszka, kawałek seler, kawałek pora albo 1 cebulę.

      Usuń
  3. A jak lepiej? zetrzeć czy w kostkę?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U mnie to zależy od czasu jakim dysponuję. :)

      Usuń

Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"