poniedziałek, 28 stycznia 2013

Witam serdecznie Wszystkich

No i stało się, po wielu podchodach założyłam bloga. Nie mam żadnego w tym temacie doświadczenia, ale co tam człowiek uczy się przez całe życie :) Zatem to mój pierwszy i jedyny blog. Jeśli komuś przypadkiem uda się tu zawieruszyć Serdecznie Witam!!

5 komentarzy:

 1. Witam Serdecznie i chyba zaćma mi padła na oczy bo nie zauważyłam powitania na Twym Blogu ..więc witam i Życzę powodzenia .a Ja będę w miarę często tu zaglądać i na pewno z niejednego skorzystam Pozdrawiam Ma..

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam (=,
  Trafiłam tu szukając pomysłów na tanie gotowanie i muszę przyznać ze duuzo inspiracji, dodałam już bloga do paska z zakładkami, ładnie napisane co czyta sie z przyjemnością a nie skacze po słowach bezmyślnie-pierwszy blog który czytam z zainteresowaniem, mam pytanie lub prośbę czy na blogu jest przepis na kapuśniak? jeszcze nie znalazłam -jesli jest poprosze o linka!
  Pozdrawiam
  Ula

  OdpowiedzUsuń
 3. zakochałam się w Twoim blogu :) mam nadzieję że pomoże mi on wyjść z sytuacji w której się znalazłam .Pozdrawiam A

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, jakiś czas temu, może ze dwa lata wstecz,trafiłam na Twojego bloga. Zainteresował mnie,ale później jakoś tak o nim zapomniałam. I to do tego stopnia,że nawet nazwy nie pamiętałam.
  Dziś jakoś tak nagle mi się o nim przypomniało i pół dnia spędziłam na poszukiwaniu. W końcu, metodą prób i błędów- udało mi się 🙂
  Już nawet sobie założyłam zeszyt związany z Twoim blogiem i oszczędzaniem.
  A teraz biorę się za czytanie, a trochę tego mam,bo zaczynam od początku czyli od 2013 :) Pozdrawiam, Magda

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"