O mnieWitaj na moim blogu! 

Za mną trudny czas, mam nadzieję, że przede mną dużo lepszy. Zaczynając pisanie tego bloga byłam w otchłani długów, teraz zupełnie inaczej wszystko zaczyna wyglądać. 
Jestem mamą trójki dzieci i żoną z dość dużym stażem, mieszkam na wsi od 14 lat.   

„Tam, gdzie jest wola, jest też i sposób”

 Na moim blogu chcę się dzielić swoimi pomysłami na oszczędne życie, a zarazem godne. Wszystkie jadłospisy, jakie umieszczam nie są wytyczną dietetyczną, są tworzone dla mojej rodziny, jak każda rodzina mamy swoje ulubione dania, oraz sugerujemy się własnymi możliwościami finansowymi. 

Piszę tu o mojej rodzinie, proszę o uszanowanie faktu, ze odkrywam przed Wami nasze codzienne życie. 


Nie jestem z wykształcenia polonistą, więc popełniam sporo błędów pisząc pod wpływem emocji, bo takie są często moje posty, jeśli je dostrzeżesz i chcesz mi zwrócić uwagę, ok, ale zrób to w kulturalny sposób. Pamiętaj, że „mylić się jest rzeczą ludzką”. 
Czy Ty się nigdy w niczym nie mylisz? 

Jest to mój blog, moje "miejsce" w Internecie, nie jest to forum dyskusyjne. Każdy może "mieć" takie miejsce i tam pisać o wszystkim i w dowolny sposób. Czy idąc w gości poprawiamy wymowę i maniery gospodarza? 


Kilka słów o komentarzach, nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Komentarze o takiej treści nie będą publikowane.  Proszę o pisanie komentarzy pod tematem którego dotyczą. Jeśli chcesz coś napisać by poprawić sobie nastrój "kopiąc" kogoś, to uprzejmie dziękuje za takie komentarze, życie dostarcza mi sporo "atrakcji".

„Krytykować jest łatwo.
Wystarczy jednak, by krytyk spróbował coś zdziałać
a szybko się przekona,
że tylko z krytyka szło mu łatwo.
Krytyka bez propozycji rozwiązania służy jedynie
pompowaniu ego”


Osoby które bardzo chcą podzielić się swoimi pomysłami, wyrazić zdanie na jakiś temat, a nie posiadają konta, proszę piszcie przez formularz kontaktowy, opublikuję Wasze pomysły i wypowiedzi, myślę, że nie sprawia to różnicy, czy wyświetlicie się jako anonim, czy też ja wstawię wasz komentarz. 


Proszę o dodawanie komentarzy pod postem którego dotyczą, trudno się potem domyślać że chodzi o post z przed kilku lat. Komentarzy do takich postów nie będę publikować, bo zupełnie nie mają sensu. Wiele osób nie ma czasu ba to by odszukać, a tym bardziej się domyślić jakiego postu dotyczy komentarz. 


Mam bardzo dużą prośbę do osób, które zupełnie nie akceptują tego, o czym piszę i w jaki sposób piszę. NIE CZYTAJCIE PO PROSTU!! 
Jest grupa wiernych mi „wampirów energetycznych”, przepraszam, ale  nie będę odpowiadać na ich zaczepki i publikować komentarzy. Nie katujcie się moją irytującą Was pisaniną!!! Zupełnie nie wiem w jakim celu w ogóle czytacie i komentujecie. Dla rozrywki? Dla odreagowania? 

"Artykuł 216 Kodeksu Karnego:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności."


Osoby bez konta chcące się wypowiedzieć zapraszam na FB .

Wiele osób zarzuca mi, że brak przepisów na wszystkie dania. W sumie nie jest to blog kulinarny, jeśli zaciekawi kogoś moja propozycja dania, a brak tam przepisu, proszę napiszcie do mnie, chętnie wyślę dokładny przepis. 

Przypominam, że sprawy zagrażające mojej rodzinie będę oddawała do rozpatrzenia prawnego/karnego!