środa, 6 sierpnia 2014

Lecznicze głodówki


Postanowiliśmy z mężem spróbować jaki efekt dają lecznicze głodówki. Wybraliśmy wersję najprostszą, jeden dzień raz na tydzień. Głodówki krótkie są bardzo zachwalane, podkreśla się fakt, że układ trawiennym ma szansę na odpoczynek, a organizm na oczyszczenie z toksyn.  Mamy za sobą dopiero jedna taką głodówkę. Stosowaliśmy zero kalorii, tylko 3 litry wody wypiliśmy i nic po za tym przez 24 godziny. Ogólnie efekt jest taki, że na drugi dzień mogliśmy zjeść już dużo mniej niż normalnie, szybciej czuliśmy się syci. Na wadze oczywiście po jednodniowym głodowaniu nie straciliśmy, choć nie wiadomo jaki będzie miało to efekt za miesiąc. Czas pokaże, czy  tak zachwalane głodówki mają naprawdę sens. Noc po całym dniu bez jedzenia spaliśmy jak już dawno nie udało nam się, cała bez przebudzeń. Specjaliści wypowiadają się, że głodówki pomagają przy różnych schorzeniach: bezsenność, problemy ze skórą, problemy ze stawami, nadwaga, tłuszcz trzewny, zaparcia, zgagi itp. przypadłości. Postaram się podsumować i napisać więcej po miesiącu. :) 

1 komentarz:

  1. ja od miesiaca jestem na glodowce naprzemiennej,to znaczy co drugi dzien nic nie jem.schudlam 5 kg,mam duzo wiecej energii i duzo mniej jem.czuje sie naprawde swietnie.jestem ottyla i zostalo mi 20 kg do zrzucenia,ale glodowke robie w celach zdrowotnych nie dla wagi.nazywa sie to intermitten day fasting.polecam

    OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"