poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Jadłospis obiadowy na okres letni


Jadłospis układam zawsze według tego co posiadam w domu z ewentualnymi drobnymi zakupami. Obecnie trochę warzyw mam z własnego ogródka, więc i je uwzględniam przy układaniu jadłospisu. 


Poniedziałek
Kalafiorowa z ziemniakami
Jajko sadzone, ziemniaki, mizeria

Wtorek
Kalafiorowa z ziemniakami
Tortilla z papryką, boczkiem i cebulą, sałatka z pomidorów

Środa
Pomidorowa z ryżem
Leczo z kiełbasą, pieczywo

Czwartek
Pomidorowa z ryżem
Domowe frytki, filet z kurczaka z ziołami, sałatka (pomidory, liście buraków, sałata, cebula, rzodkiewka)

Piątek
Barszcz czerwony z ziemniakami
Knedle ze śliwkami

Sobota
Barszcz czerwony z ziemniakami
Pizza domowa z wędliną 

Niedziela
Zupa jarzynowa
Gulasz, ziemniaki, surówka z kapusty 


Jadłospis nie jest zaleceniem dietetycznym, pokazem zdrowej i zbilansowanej diety. Jest to jadłospis mojej rodziny, uwzględniający jej gusta, alergie i zasoby finansowe. 

1 komentarz:

  1. Nie wiem czy się zapisał moj pierwszy komentarz czy moderujesz, w każdym razie jeśli nie to powtórzę- składam zamówienie na jadłospis letni bez szaleństw z kasą taki pełny jak kiedyś pisałas- sniadanie, obiad kolacja :) czytam Twój blog od niedawna, ale jakoś od tego czasu mi łatwiej w kuchni i na zakupach :) dzięki :)

    OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"