wtorek, 23 grudnia 2014

Wesołych Świąt!!W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, chciała bym Wam wszystkim, bez względu na wyznanie i wiarę w Boże Narodzenie. Chciała bym życzyć wszystkim tego co jest dla każdego najlepsze, wszystkiego co potrzebujecie, o czym marzycie, rozwiązania wszystkich problemów, wzmocnienia w Was wiary w lepsze jutro, wiary w siebie i bliskich, by udało się wam cieszyć drobnostkami, by uśmiech częściej pojawiał się na Waszych twarzach. W tym magicznym okresie odrzućmy wszelkie troski, odstawmy w kąt smutki i spróbujmy cieszyć się wszystkim co posiadamy!!


"Wiara plus nadzieja, to furtka dla możliwości" 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"