poniedziałek, 18 czerwca 2018

Życie masz tylko jedno!!!
Najgorszą rzeczą, jaka można zrobić to stać w miejscu, czekać aż coś się samo wydarzy, mieć pretensje, że się nie dzieje, że nic się nie zmienia.  Oczekiwać od losu zmian, dobrej passy nie robiąc nic, nie ruszając do przodu, czekając na lepsze jutro. A jak nic się nie zmienia obwiniamy otoczenie, w żadnym razie siebie, przecież jesteśmy, czekamy i ma się dziać.
Dlaczego ma się cos zmienić, jeśli my nic nie robimy? Dlaczego ma być lepiej, jeśli tylko nasze działanie ogranicza się do czekania? Nie ma takiej opcji!!
Chcesz zmian, chcesz by cos się działo, męczy Cię stagnacja??
Podnieś swoje cztery litery z kanapy i zacznij żyć, a nie tylko obserwować życie innych. Zostaw tv, kolorowe gazety i życie sąsiadów i znajomych, zacznij swoje życie, dla siebie i dla swoich bliskich.

Czekanie na lepsze jutro nic nie zmieni, tylko działając możesz to jutro ulepszyć. Jest ryzyko owszem, ale trwanie w miejscu ani nie polepsza, ani nie pogarsza sytuacji, jeśli Cię złości to, co masz to musisz wstać i działać.
Mówienie – chce być szczęśliwy, bez robienia czegokolwiek nic nie zmieni, marzenia bez prób ich realizacji nic nie są warte.
Wstań i uwierz w siebie, masz moc, dasz radę, ale musisz wstać i działać!!!!
Nie odkładaj życia na potem, bo potem może nie nadejść i będzie tylko smutek, gorycz i żal!!!
Jeśli na kimś Ci zależy to mu to powiedz, za chwile ten ktoś odejdzie na zawsze, bo nie chce trwać w miejscu i czekać na Twoje uznanie.
Jeśli o czymś marzysz, znajdź moc w sobie by zrealizować marzenie, ale pamiętaj by to było Twoje marzenie, a nie chęć dorównania innym.
Jeśli tkwisz w toksycznej relacji, zakończ ją, życie masz jedno nie warto marnować je na relacje, które Cię niszczą.

Nie ma czasu na umartwienie się, na szukanie winnych, żyj i pozwól żyć innym!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"