wtorek, 28 grudnia 2021

Udało się dobrze dobrać ilość jedzenia na święta :)

 


Święta, święta i po świętach. Nie wiem jak u Was, ale u mnie w sumie lodówka pusta, zostało może z ½ kg wędlin różnych które są świeże więc spokojnie zostaną zjedzone, a jak nie to zrobię jeszcze jajecznice z nich i po kłopocie. Zamroziłam pudełko farszu, zrobiłam za dużo więc nie robiłam na siłę dużej ilości pierogów, tylko zrobię na sylwester pieczone z farszem z wigilii.  Zamroziłam 3 pudełka bigosu, przyda się na Nowy Rok na obiad. Po za tym mam jeszcze litr rosołu w słoiku który dziś użyję na zupę pomidorową i nic po za tym nie zostało mi po świętach do zjedzenia. Jak u Was z zapasami po świętach? 

Na sylwestrowy wieczór i noc nie wychodzimy nigdzie, zostajemy w czworo w domku, przygotuje kolacje dla nas i na Nowy Rok. Jeszcze waham się nad menu, a może macie jakieś fajne pomysły na rodzinne jedzonko?


3 komentarze:

 1. Super że udało się z ilością jedzenia 👋👋
  Moje inspiracje:
  Tortille zwijane z nadzieniem: rukolą serek śmietankowy pomidory suszone albo inne dowolne


  Ciasto francuskie na słodko lub słono

  Ciasto na pizzę na słono zawijasy z przecierem boczkiem serem.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealnie dobrane ilości.
  Polecam roladę z kurczaka lub indy
  ka w galarecie. Skórki z indyka lub kurczaka + rozklepany filet+śliwki suszone+ przyprawy,pieczemy w piekarniku, po ostudzeniu zalewamy galaretką na wywarze warzywnym z żelatyną.

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"