poniedziałek, 2 maja 2022

Majówka inna niż wszystkie.

 


Od ponad 20 lat nie wyjeżdżaliśmy na majówkę nigdzie chyba, że na wycieczki rowerowe w okolicy. Nie lubimy tłumów, kolejek i korków.  Tak wędrując przed laty znaleźliśmy działkę na której wybudowaliśmy nasz dom. Kiedyś i owszem chętnie śmigaliśmy na majówkowe wyjazdy, ale to była jeszcze era przed dzieciowa.  W tym roku nasza majówka jest zupełnie inna od wszystkich wcześniejszych. Mąż od tygodnia w domu po podwójnej operacji, Przemieszcza się tylko na wózku. Nasz dom zmienił wygląd, został przystosowany do potrzeb męża. Ta majówka jest kompletnie nie podobna do żadnej, w tle zastrzyki, antybiotyki, bezsenne noce. Przed nami zupełnie nie znany nam „ląd” nie znane problemy, kompletnie nowe wyzwania. Nie jest łatwo, wszystko trzeba planować na nowo i nowego się uczyć. Dajemy radę, bo tak trzeba, los „rzucił” nam rękawicę więc ja podnosimy i walczymy. Nie wiem kto nam tak bardzo źle życzy, ale trzeb przyznać, że ma niezłą moc.

Życzę miłego majówkowania Wszystkim!!


6 komentarzy:

  1. O matko, kolejne tak trudne doświadczenie i wyzwanie w Waszym życiu. Trzymam kciuki i życzę żeby szło już tylko ku dobremu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mogę domyślać się przez co przechodzisz. Prawie rok temu miałem wypadek, wskutek którego złamałem kompresyjnie kręgosłup w odcinku L1 i kostkę.Wtedy myślałem, że wszystko się skończyło. Przeszedłem rehabilitację i po 3 miesiącach wróciłem do pracy. Dzisiaj śmigam, i choć elastyczności na tym odcinku nie będę mieć jak kiedyś,ten wypadek dał mi bardzo wartościową lekcję na temat życia. Dzisiaj mocniejszy o koszmarne doświadczenia, nie odcinam przeszłości, ale na niej buduję codzienność z optymizmem patrząc przed siebie, czego i Wam życzę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Przykro mi, że Wasze życie znowu przewróciło się do góry nogami. Proszę daj znać czy można Was w jakiś sposob wspomóc bo Ty bezustannie swoimi wpisami pomagałaś i pomagasz nam. Życzę zdrowia mężowi a Wam siły.

    OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"