poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Święta tuż, tuż..


Tyle się u mnie ostatnio dzieje, że w tym roku chyba tylko duchowo jestem gotowa. Nic po za tym nie planowałam w związku z nadchodzącymi świętami.  Ale znalazłam swój post z ubiegłego roku, gdzie mam gotowe menu na święta, dzięki temu mogę wybrać coś co dam radę jeszcze zrobić. Oto mój zeszłoroczny post Święta u oszczędnych. Może znajdziecie i dla siebie podpowiedzi co dołożyć do świątecznego menu. Pamiętajcie, że święta tuż, tuż.. 

3 komentarze:

 1. Ano właśnie.. Ja mam 200 zł w portfelu i za to musimy przeżyć w trójkę(tzn ja,mąż i 6ciolatek) do końca miesiąca,w tym święta :( ech. Menu sobie zaplanowałam,ale czy wystarczy pieniędzy? U nas planuję rosól-chłopaki ani barszczu ani żuru nie lubią,kotlety mielone i schaby drobiowe,kiełbasa biała i zwykła,sałatka jarzynowa,sałatka z tuńczyka i jajka w majonezie posypane szczypiorkiem. Ze słodkości chyba tylko sernik na zimno. Wszystko oczywiście w ilościach znikomych,ale cóż. Wesołych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyznać że rady tutaj są genialne...
  w zeszłym roku na święta wydaliśmy 500 zł a byliśmy tylko we troje ;-)
  w tym roku jest nas czworo 2 dorosłych, 10 lat i 1 roczek w wydaliśmy 82.20 !!!!
  czyż to nie jest cud?
  w ubiegłym miesiącu zrezygnowałam z pracy by wychowywac dzieci bez pośpiechu i wszystkich cudownych chwil nie oglądac tylko na nagraniach ....
  pieczenie chleba w domu, upieczenie szynki z tutejszego przepisu i rad które pokazały jak obracać każdą złotówkę mogę sobie na to pozwolić.
  dziękuję za pokazanie mi lepszego świata. święta były bogate wszyscy szczęśliwi z rzeczy upieczonych i zrobionych samemu a nie jak zawsze kupionych w sklepie. mieliśmy czas na malowanie jaj na poświecenie koszyczka (wszyscy razem) to coś więcej niż zaoszczędzone pieniądze.nauczyłam się gospodarować kasą i mam wrażenie że mamy wiecej pieniędzy niż wtedy kiedy jeszcze pracowałam...
  dziekuję

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"