poniedziałek, 2 stycznia 2023

Nowy Rok!

 


Witam wszystkich w 2023 roku!
Tym razem powitam Was w tym Nowym Roku słowami Matta Haiga

„Teraźniejszość jest znana. Przyszłość jest niewiadomą. Teraźniejszość jest konkretna, a przyszłość abstrakcyjna. Psucie teraźniejszości zamartwieniem się  o przyszłość jest jak palenie najcenniejszej części swego dobytku tylko dlatego, że być może kiedyś straci się inny dobytek, którego jeszcze się nie ma.”

A  ode mnie - Gromadźcie piękne wspomnienia by w chwili goryczy były jak cukierek dla osłody! Mamy jedno życie, powtórki nie będzie, nie czekajmy na weekend, urlop, przyszły rok, nie traćmy czasu na zamartwienie się. Nauczymy się żyć i grać role pierwszoplanową w swoim życiu a nie tylko zadowalać się pozycją statysty. Pracujemy, kupujemy, śpimy i znowu pracujemy. A kiedy żyjemy? Wiele osób jest tak zajętych tym co myślą o nich inni, że zapominają o tym co myślą sami o sobie.


Życzę Wam by to był piękny rok, taki jakiego pragniecie, taki Wasz!

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"