piątek, 29 września 2023

Stolik do salonu - handmade

 


Od koło roku szukaliśmy z mężem małego stolika pomiędzy fotele by móc odstawić kubek herbaty/kawy, niestety mieliśmy dość specyficzne wymagania bo stolik musiał bardziej przypominać stołek niż stolik. W czasie zakupów w Action wypatrzyłam w ozdobach świątecznych plaster drewna w cenie 26 zł, mąż go wyszlifował papierem, polakierował. Nogi zrobił ze starych drewnianych karniszy i pomalował je na czarno (farba została z malowania biurka dla syna młodszego) dokupił blaszki do montowania ich i mamy stolik na wymiar za kwotę około 35 zł. Większość dostępnych stolików ma wysokość 40-45 cm, ciężko kupić wyższy, myśleliśmy o szafce nocnej, ale one są za duże by zmieścić je pomiędzy fotelami. Był już pomysł półeczki na ścianie, ale mnie to nie odpowiadało. A teraz mamy taki własnoręcznie wykonany stolik po części z materiałów z odzysku.1 komentarz:

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"