wtorek, 18 lutego 2014

Czas urlopów


Wielkimi krokami zbliża się czas urlopów letnich. Może warto zadbać już o wyjazdy, zrobić plany, zbierać pomysły, próbować jak najwięcej odłożyć pieniędzy. Urlop można spędzić różnie, ale by był udany warto wcześniej go zaplanować. My wysłaliśmy zapytania do kilku ośrodków o cenę pobytu dla naszej piątki, no nie powiem większość nas zaskoczyła. Były oferty od 4 tysięcy za 7 dniowy pobyt z wyżywieniem dla 5 osób w tym 3 liczone jako osoby dorosłe, ale i trafiły się takie za 2 tysiące w gospodarstwach agroturystycznych z pełnym wyżywieniem. My zaczynamy skłaniać się do ofert bez wyżywienia, o nie zadbamy sami. Dzięki temu można całkiem nieźle zaoszczędzić, a przecież przez 7 dni nie umrzemy nie jedząc dwudaniowych obiadów. W ostatnich latach właśnie tak organizowaliśmy wyjazdy i nie było wcale źle, całą rodziną przygotowywaliśmy szybki posiłek i już. Myśleliśmy o wyjedzie pod namiot, ale przyznam, że ceny na polach namiotowych są dość wysokie i przy 5 osobach robi się dość poważna kwota. Na razie rozglądamy się za kempingiem lub agroturystyką z dostępem do kuchni. Trafiamy już na oferty które w sezonie urlopowym są zajęte (oferty są bardzo atrakcyjne finansowo). Dzieci uczestniczą w pełni w poszukiwaniach, bardzo chcą wyjechać w góry, więc szukamy mam nadzieję, że nam się uda znaleźć korzystną ofertę. A jeśli nie to jak opcja B, układamy plany wycieczek jednodniowych - samochodem, rowerowych i pieszych. Najważniejsze to mieć plan :) Już zadrżało nam się, że nie wyjechaliśmy na stały pobyt w wakacje, ale to nie powstrzymało nas przed zwiedzaniem, aktywnym wypoczynkiem i dobrą zabawą. Warto już planować wakacje :) 


A może macie ciekawe pomysły, znacie fajne niedrogie miejsca na wakacyjne wypady?

1 komentarz:

  1. Moja koleżanka założyła pensjonat w górach. Ceny bardzo rozsądne. Polecam.
    http://www.izerskipotok.pl/oferta.html

    OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"