poniedziałek, 4 września 2017

Cytaty na dziś :)
Problemu nie ma, problemem jest nasze nastawienie do problemu. Takie małe cytaty na dziś, nie można co się ciągle zamartwiać, bo co ma być to będzie, cieszmy się z drobiazgów, nie myślmy wciąż, o tym czego nie mamy i co mogli byśmy osiągnąć, chyba, że chcemy wyszukać jakieś niespełnione marzenie na cmentarzysku marzeń i je spełnić, bo jest warte spełnienia i naszej uwagi, a tak lepiej nie otwierać drzwi raz zamkniętych. Co się stało już się nie odstanie, musimy z nadzieją ruszyć przed siebie. To takie moje myśli nieuczesane. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"