czwartek, 21 grudnia 2017

Inność


Pamiętajcie by szanować odmienność, inne zdanie, sposób życia, ubierania się. To, że ktoś żyje inaczej niż Wy, nie oznacza, że żyje źle, a może to Wy żyjecie źle. Trzeba być bardzo egoistyczną istotą by sądzić, że to my wybraliśmy najlepsza ścieżkę życia i inni tym bardziej nasze dzieci mają ją powielać. Uważajcie by swymi osądami nie stracić najbliższych, pozwólcie innym na własną osobista wolność.  Potem ciężko Wam będzie odzyskać ich zaufanie. Brak wiary w innych i hołdowanie własnej nieomylności jest nie najlepszym wyborem. 

1 komentarz:

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"