poniedziałek, 11 grudnia 2017

Co raz bliżej święta.
Odrobina wspomnień tego, co pisałam na temat świąt, przygotowań, dań itp.
Nie chce się powtarzać, więc wyszukałam wszystko, co wcześniej pisałam w temacie. 
To taki szybki przegląd z bloga na temat świąt, przygotowań i prezentów. W tym roku do świąt podchodzimy jak już od lat spokojnie, bez spinania się, chcemy bardziej czerpać radość z bycia z dziećmi, rodziną i znajomymi, niż z pogoni za przebiciem innych prezentami, bardziej błyszczącym oknem i większą choinką. Dzieci co roku są starsze i ten czas już nie wróci, jeszcze chwilkę i będą chciały być więcej czasu ze swoimi znajomymi, więc czerpmy ile możemy z tego czasu jaki mamy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"