piątek, 29 marca 2013

Wesołych Świąt!!

Nasze przygotowania do Świąt dobiegają końca, jeszcze kilka prac kuchennych i będziemy gotowi, mam nadzieję, że i w Waszych domach te przygotowania przebiegły spokojnie i płynnie. 
Chcę Wam życzyć by czas Świąt był pełen przyjemnych chwil i rodzinnych spotkań, by w Waszych sercach zagościł spokój. By czas, który nadchodzi, był pełen nadziej i wiary! WESOŁYCH ŚWIĄT!!!A oto co u nas działo się podczas przygotowań do ŚwiątW ostatnich dniach dzieci tworzyły świąteczne ozdoby, przy pracy było wiele emocji, śmiech i czasem złość, ale najważniejsze, że w tych wszystkich chwilach byliśmy razem. Chcę się z Wami podzielić efektami pracy dzieci, całej trójki. Każda praca była na miarę i możliwości twórcy. Obrazki wykonane różną techniką zawisły dumnie na lodówceKoszyczek wykonany razem z Tatą, jaja robiło każde z dzieci samodzielnie, 
ptaszki wykonały młodsze dzieci. Pisanki do koszyczka w tym roku wykonane przez dwoje dzieci.Pisanka z drewna wykonana przez najstarszego syna

Wcześniej zrobiliśmy wspólnie kartki świąteczne które wysłaliśmy, mamy nadzieję, 
że wszystkie dotarły na czas :) 


1 komentarz:

  1. no kurcze jakie piękne pisanki nie mogły i u mnie takich zrobić ..BRAWO!!

    OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"