piątek, 20 grudnia 2019

Menu świąteczne z poprzednich 6 lat :)Wspominkowo wstawiam linki do menu świątecznego z lat poprzednich, może jeszcze się Wam coś przyda. Na pewno każde z nich nie jest doskonałe, każde ma braki i nie jest w guście wszystkich, ale jak wiadomo wszyscy mamy odmienne smaki, mieszkamy w różnych regionach, mamy dostęp do określonych składników z powodu możliwości zakupu lub zasobności portfela, ale może jednak coś Wam się przyda. 

Menu 2013 

Menu 2014

Menu 2015 

Menu 2016 

Menu 2017

Menu 2018 

Rany ale się już tego nazbierało, ale z tego co widzę, mocno nie zmieniamy swoich upodobań, no może pewne składniki są zmienne, bo nasza świadomość się również zmienia. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"