Black

poniedziałek, 21 grudnia 2020

Urodziny w okresie pandemii

 


Uff, udał nam się wyprawić osiemnaste urodziny młodszego syna. W tym roku te osiemnastki są naprawdę dziwne. Uroczystość była w bardzo małym gronie, cieszymy się, że choć tak się udało. Syn imprezę dla młodzieży postanowił zorganizować wiosną przy ognisku i grillu w ogrodzie. Dziwnie ma młodzież, która kończyła osiemnaście lat w tym roku, dziwnie ma młodzież z klas maturalnych bez studniówek, nauczanie zdalne, zmiany w samych maturach.  Czasy są naprawdę dziwne, obce.4 komentarze:

 1. Wszystkiego najlepszego dla syna.

  Jak to mówią co się odwlecze...😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję! Syn nawet woli taką imprezę dla młodzieży.

   Usuń
 2. Jak ten czas leci Oszczędnie,a dobiero dzieci były malutkie.
  Synusiowi wkraczającemu w dorosłość,wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń życzę.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Została mi już jedna nieletnia dziecinka w wieku 16 lat :) Dziekuję za życzenia dla syna.

   Usuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"