Black

wtorek, 29 grudnia 2020

Nowe ze starego - regał

 


Siedem lat temu zrobiliśmy remont w pokoju młodszego syna, miał wtedy 11 lat. W tym roku postanowił, że czas na zamiany, samodzielnie umalował swój pokój i zmienił wygląd swojego regału, który ma się dobrze po tych siedmiu latach, ale syn chciał by stał się bardziej młodzieżowy. Pomogliśmy mu dokonać wyboru i nakleić okleinę. Polecam takie zmiany mebli, każdy potrafi ich dokonać, a efekt sami oceńcie.


Regał przed zmianami, kolorystyka ścian częściowo pozostała ta sama, a częściowo w zamian za kolor zielony pojawił się głęboki grafit. 


Regał po renowacji, bez zmian uchwytów tylko oklejone zielone części. Nastąpiła zmiana biurka na większe, bo maturzysta na tym maleńkim się nie mieścił. 


Niewielkim nakładem finansowym (koszt farby i okleiny) pokój syna zupełnie zmienił swoje oblicze, jest dostosowany do osiemnastolatka. 


5 komentarzy:

 1. Super efekt, gratulacje!
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda bardzo ładnie. Zwłaszcza ta duża naklejka na szafie

  OdpowiedzUsuń
 3. Mała zmiana a jaki efekt! Świetna i nie za droga przemiana.Gratulacja dla syna za pracę własną:).
  Lubię takie przemiany,ze starego nowe.Nie wyrzuca się na śmietnik,nie dokłada śmieci naszej planecie.
  Mam w planach podobne przeróbki,chciałam kupić coś nowego do przedpokoju,zamiast starej szafki na buty. Poprzeglądałam popularne Allegro.
  W sumie stwierdziłam,że moja szafka nie jest zła i wystarczy jej drobna zmiana,okleina,gałki i pożyje sobie jeszcze w przedpokoju.
  To sama komoda z szufladami,świeża okleina i posłuży jeszcze.
  Miałam malować, zmieniać i trzeba z tym zaczekać.:(

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"