piątek, 26 września 2014

Kapsułki do prania Vizir - testowanie


Kilka dni temu otrzymałam do testowania kapsułki (zarejestrowana jestem tu również http://www.everydayme.pl ). W przesyłce jest 15 kapsułek dla mnie do testowania, oraz 15 kapsułek każda w osobnym opakowaniu do rozdania znajomym wraz z ulotkami. 
Za mną pierwsza próba jakości tego produktu. Przyznam, że nigdy wcześniej nie używałam kapsułek żadnej firmy z racji, że koszt ich mnie mocno odstraszał. Na początek zadałam im najtrudniejszy test - wypranie skarpet białych mojej córki. Żaden produkt nie daje sobie w 100% rady jeśli wcześniej nie zapiorę ich ręcznie. Do pralki trafiły również białe ręczniki, koszulki białe i ścierki kuchenne. Całość zostało włączone na 40 stopni i uruchomiłam krótki program. Efekt końcowy, hmmm po kolej. 
Ręczniki ładne białe, pachnące, koszulki muszę przyznać że biel ładna, ale z jednej nie zeszła plama po herbacie, skarpetki córki niestety zupełna porażka, wyglądają prawie tak samo jak przed praniem, ścierka kuchenna też tak sobie. Dziś będę testować kapsułki na kolorowych ubraniach, na opakowaniu napisane jest, że można nimi prać białe i kolorowe ubrania, zatem do dzieł!! 

Dziś mam otrzymać zupy firmy Winiary, nie używam w zasadzie gotowych dań, ale może te moje opory sa zupełnie nie uzasadnione? Znajoma nakazała mi dokładnie przeczytać skład, twierdzi, że miło mnie zaskoczy, oby.....

4 komentarze:

 1. Ja do prania zaczęłam używać
  http://allegro.pl/kule-do-prania-lepsze-niz-orzechy-1500-pran-i4597932826.html
  Myślę, że jest to również oszczędne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam ja również dzisiaj dostałam zupy Winiary jestem mile zaskoczona fakt dawno nie robiłam zupy z tkzw torebki, ale co mi szkodzi wypróbować :) Jedyną zupą jaką robię z proszku jest żurek i barszcz biały gdzie również są w paczce:) Nie będę się rozpisywać bo tutaj blog nie należy do mnie, ale mam własnie pytanie co Pani zrobiła, że aż tyle dostała paczek? z tego co czytałam to nie wszyscy dostają się do Kampanii czy Pani do którejś się nie dostała? Ja również jestem zalogowana na everyday kapsułki już chyba mnie omineły, ale może nowa kampania pasty blenda med mnie mile zaskoczy? Według mnie fajny sposob na wypróbowanie za darmo nowości ......................... ja białe rzeczy piorę zawsze w 60 st Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie stosowałam kapsułek i chyba jednak nie będę stosować;) Ciekawa jestem jak zadziała na kolorowe pranie;)
  http://nadziewiatympietrze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"