środa, 24 września 2014

Podpaski Always - testowanie


Kolejnym produktem który testowałam były podpaski Always Ultra. Otrzymałam przesyłkę która zawierała dwa opakowania dla mnie, na dzień i na noc, oraz dwa opakowania do rozdania jako próbki. Do całości były dołączone pudełeczka i wstążki do zapakowania próbek. Na temat podpasek już odrobinę się trudniej nawiązuje luźną rozmowę, więc moje ankiety były bardziej ubogie. Sam produkt mnie miło zaskoczył, nie mam uwag do niego. Jestem zadowolona, no może po za ceną, bo jednak tej firmy produkty są droższe od przeciętych, no ale coś za coś niestety. Dzięki testowaniu mogłam poszerzyć swoją wiedzę na temat innych nie stosowanych przeze mnie podpasek. 
Kolejny produkt to kapsułki do prania Vizir. 

1 komentarz:

  1. Witam Ja absolutnie nie polecam Aways i podobnych firm typu OB itd. Wsztstkie firmy, ktore produkuja srodki higieniczne dla kobiet i nie maja napisane na opakowaniu - produkt naturalny bez chloru truja nas i to regularnie i legalnie.
    Niestety, ale dozwolone jest stosowanie gazikow z punktow szpitalnych itd. wybielanie ich w chlorze i innych chemikaliach i tworzenie z nich podpasek, tamponow i wkladek higienicznych.
    Dla mnie ta informacja byla szokiem. Przeciez regularnie potrzebujemy tych rzeczy i je stosujemy co miesiac! Dziwic sie, ze tyle kobiet choruje na raka szyjki macicy itd.
    Takim koncernom zdecydowanie mowie nie.

    OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"