czwartek, 18 września 2014

Garnier Lift Expert 45+ - testowanie


Obiecałam więc pisze o moich przygodach z testowaniem i promowaniem. Wypełniłam ankietę wyrażając chęć testowania kremu Garnier. Nie całkiem wiedziałam na czym to testowanie polega. Po jakimś czasie otrzymałam wiadomość, że zaproszono mnie do bycia ambasadorką Garnier. Brzmi nieźle pomyślałam, po około tygodniu dostałam paczkę z 4 opakowaniami kremu, 10 mini słoiczków, ulotki. Dwa opakowania były dla mnie na noc i a dzień, zaś kolejne dwa do przełożenia w słoiczki i rozdania jako próbki dla moich znajomych. Miałam do dyspozycji krem na dzień dla 35+ oraz krem nadzień dla 45+. Ochoczo zabrałam się do testowania i rozdawania. Pierwszy tydzień krem na mojej alergicznej twarzy super, drugi tydzień oj, oj coś się zaczęło dziać. No nic, ale jak testować, to testować, pcham dalej w zaparte krem na twarz. No niestety po 18 dniach poddałam się. Krem oddałam mamie. Gdy by nie moja alergia, muszę przyznać, że efekty były niezłe. Moja mama mimo, że ma dużo więcej niż 45+ też była zadowolona z używania tego kremu. Ogólnie testowanie było ok, co jakiś czas pisałam raporty z moich rozmów o produkcie, wysłałam ankiety znajomych które dostały próbki i ogólnie cała akcja w porządku. Zatem z czystym sumieniem mogę polecić takie testowanie, nie wymaga od ambasadorki rzeczy niemożliwych, rozmowy o kosmetykach ze znajomymi są przyjemne. Przyznam, że ogólnie trochę szkoda mi było faktu, że moja skóra zareagowała alergicznie, ale jestem również wdzięczna za możliwość sprawdzenia tego nieodpłatnie. Kolejne były podpaski, ale to w następnym poście. 

3 komentarze:

 1. Super dobrze wiedzieć, że to nie żadne oszustwo ja dzisiaj wysłałm formularz zobaczymy zastanawiam się tylko gdzie te opinie trzeba napisać? Dużo miała Pani produktów do testowania?

  OdpowiedzUsuń
 2. Także się nad tym zastanawiałam i bałam się, że będzie to jakaś ściema. Ale skoro pisze Pani otwarcie, że sprawdzone i wypróbowane... Chyba się skuszę :)
  nadziewiatympietrze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wczesniej napisałam zarejestrowałam się i już na dniach będę testować nowe zupy Winiary czekam na przesyłkę , a może autorka napisze nam więcej na ten temat? Ile produktów testowała? Pozdrawiam

   Usuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"