czwartek, 6 listopada 2014

Ocet i stare gazety


Pamiętacie jak Wasze mamy czyściły okna?? Ja pamiętam, octem lub denaturatem, a potem przeczytaną gazetą na błysk i po sprawie. Może warto wrócić do tej techniki, jak by nie patrzeć to zdrowo dla nas i taniej. No chyba, że ktoś zacznie sprawdzać smak denaturatu, to już nie jest zdrowo i tanio.....;) Jeszcze ładna pogoda za oknem, warto przed zimą przemyć okna, by potem podziwiać przez szybę promienie słoneczne w mroźny dzień. Zatem do dzieła, gazety w dłoń!!

P.S ja używam bezpłatnych gazet rozdawanych na ulicy, w urzędach, ulotka jednego sklepu też jest niezła bo wydawana na typowym papierze gazetowym. 

2 komentarze:

  1. Mój ulubiony sposób, nie dość że ekologiczny to jeszcze tani. Nie wyobrażam sobie swojego domu bez octu :) Kiedyś czytałam o fajnych sposobach na sprzątanie na stronie ekorodziców. Od tamtej pory regularnie robię pastę z sody. http://www.ekorodzice.pl/ekologiczne-sprzatanie-domowe-srodki-czystosci,51,52,1214.html
    Pozdrawiam serdecznie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Właściwości octu są niezastąpione, jednak pojawia się pytanie - jak szybko wyparowuje specyficzny zapach po umyciu szyby??

    OdpowiedzUsuń

Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"