środa, 6 maja 2015

Rzodkiewki z ogródka :)Wcinamy rzodkiewki z ogródka aż miło. W sobotę wpadli znajomi na grilla i postawiłam miseczkę własnych rzodkiewek, zniknęły w moment. Przepyszne są w tym roku nasze rzodkiewki. Dzieci zjadają, jako przekąskę między posiłkami. Super smakują takie świeże zaraz po wyrwaniu i umyciu J
W pełni eko, bez sztucznych nawozów, oprysków utrwalaczy na czas transportu i sprzedaży :) Nawozy jakie stosujemy to obornik i własny kompost.

6 komentarzy:

 1. Piękne a ja teraz czekam na następne aż urosną!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne! Moje może za miesiąc takie będą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzodkiewki, rzodkiewki, akurat ;)... Pierwszego roku na naszej "urodzajnej inaczej" ziemi, takie to my BURACZKI mieliśmy ;) Aż się chciało normalnie ogród prowadzić ;) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. jeszcze nie mam i coś słabo rosną...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja szczypiorek hoduję na parapecie :P :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post :)
  Zapraszam do siebie http://copolecacie.pl

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"