poniedziałek, 1 czerwca 2015

Dzień Dziecka
Dziś Dzień Dziecka!!! 

Życzę Wam byście, choć w ten dzień odnaleźli dziecko w sobie i mogli zapomnieć o troskach, smutkach i problemach…… Zróbcie coś dobrego również dla siebie, bądźcie, choć dobrzy dla siebie samych, dziś sobie odpuśćcie!!! Jeśli macie dzieci postarajcie się być po prostu z nimi, nie napinajcie się na to by wszystko było idealne, najważniejsze to odpuścić sobie i dzieciom. Dziś miejcie po prostu znowu po 10 lat i bawicie się!!! Jak mieliście 10 lat nie myśleliście o tym ile macie w kieszeni, czy rodzice mają długi, czy starczy do końca miesiąca i właśnie dziś o tym wszystkim nie myślcie.  
Dziś nic nie naprawiamy, nie porządkujemy, dziś się bawimy!! 
Wyłączcie komórkę, komputer i idźcie „grać w gumę” z dziećmi
Ja tak właśnie planuję zrobić!!Czary Mary niech się spełni J

1 komentarz:

  1. Witam, mam pytanie z czym przygotowujesz płatki jaglane na mleku na śniadanie, możesz podać jakiś sprawdzony przepis?

    OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"