czwartek, 23 lipca 2015

Małe rzeczyPozwolę sobie dziś krótko tylko cytując fragment piosenki

"Cieszmy się z małych rzeczy

Bo wzór na szczęście w nich zapisany jest"


Pomyślcie czy tak naprawdę potraficie cieszyć się z małych rzeczy?


6 komentarzy:

 1. Ostatnio była u mnie przyjaciółka i widząc moją radość na widok koszyczka wiśni które mi przyniosła,powiedziała że ja to się z wszystkiego cieszę.A jak się nie cieszyć ! Ona specjalnie do mnie zerwała aż cały koszyk.Mnie cieszy wszystko kwiat na parapecie,kawa w ładnej filiżance, nawet uśmiech obcej osobyPozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem wlasnie na wczasach rodzinnych,dofinansowanych przez zaklad pracy meza.Morze jest cudne,mnie cieszy to,ze jest cieply piasek,ze moge sie popluskac w morzu,zachwycam sie szumem fal i krzykiem mew,zapachem sosen.Nie potrzeba mi miejsc rozrywki,barow,zabytkow...jest cudnie.Spaceruje po plazy,ogladam wschody i zachody slonca,grzeje sie lezac na piasku,chlodze w Baltyku.Czasem polaskocze podniebienie pysznym lodem...wyzywienie mamy na wczasach pelne i w zupelnosci nam wystarcza.Spedzamy caly czas ze soba,cieszymy sie soba,mamy czas na rozmowy.Jestesmy tylko dla siebie i corki...to sa takie nasze male radosci i szczesliwe chwile ,uwieczniamy je na zdjeciach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też potrafię cieszyć się z małych rzeczy. Niektórym ciężko jest to zrozumieć i mówią - stara baba, a cieszy się jak dziecko. Niech mówią co chcą. Ja chcę się cieszyć drobnostkami... :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniale, że potraficie się cieszyć z małych rzeczy!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. dodam to tej refleksji jeszcze jedną myśl - tak samo ważną. Słowa te powiedział profesor Bartoszewski: "(...) Nie wszystko, co warto, to się opłaca, ale jeszcze pewniej (…) nie wszystko,
  co się opłaca, jest w życiu coś warte. (...)"

  Warto cieszyć się z życia

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się z małych rzeczy. Co zawsze dziwi moją rodzinkę, za wyjątkiem męża- on też tak ma. Zachody słońca, smaczniejszy niż zwykle obiad, odkrycie nowego miejsca, spacer nad jeziorem... To jest to!

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"