piątek, 10 lipca 2015

Prowizorka przy basenie :)Za nami fala upałów. Dzieci mają wakacje, więc chciały się pluskać w wodzie. Każda wyprawa nad wodę to koszt, wyprawa na basen to koszt. Myśleliśmy o zakupie większego basenu dzieciom, ale mało, że koszt zakupu to jeszcze koszt utrzymania. Zakupiliśmy, więc nieduży basen, do którego nie musimy dokładać chemii, podłączać filtra, woda się szybko nagrzewa. Ale dzieci zgłosiły, że nie ma jak wchodzić by nie wrzucać do niego trawy, więc szybka prowizorka: cerata (może być i worek na śmieci, ja miałam ceratę kilka lat temu zakupioną na taras, ale jakoś nam nie pasowała na stole), paleta oraz coś do przymocowania foli – zszywacz tapicerski, małe gwoździe, taśma klejąca. Ja mam zszywacz tapicerski (sami obijamy meble). A efekt końcowy wyszedł tak. 


Dzieci mają się gdzie chlapać, owszem pływać się nie da, ale do zabawy i ochłodzenia się nadaje. więc czego chcieć więcej. Kilka razy dziennie odbywało się kompletne szaleństwo w wodzie. :) 

2 komentarze:

  1. My również myśleliśmy o kupnie dużego basenu, ale doszliśmy do wniosku że to zbyt duży koszt. Wodę mamy ze studni, ale pompa musiałaby długo pracować żeby taki basen napełnić, to raz a dwa chemia do basenu, filtry... to też kosztuje :) Także kupiliśmy niewielki dmuchany basen w kształcie prostokąta :) Dzieci przeszczęśliwe, a rodzice również na chwilę mogą wejść ochłodzić się :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dobry pomysł z tą ceratą.Mały basenik wystarczy aby zabawa była udana:)

    OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"