poniedziałek, 17 grudnia 2018

Kim chcecie być?Wczoraj byłam w Łodzi na Veganmanii. Bardzo podobało mi się to, chciałam zobaczyć jak to jest z tą dieta roślinną. Przyznam, że wszystko wyglądało wspaniale, pachniało obłędnie, a skład miało taki jak trzeba. Z racji, że wypiekam sama od lat chleb moją uwagę przyciągnęło stoisko z chlebem, wzięłam ulotkę by przejrzeć w domu. 

Na ulotce reklamującej wyroby firmy „Prachleb” znalazłam świetny cytat. Jesteśmy tym co jemy, sami zdecydujcie kim chcecie być!!


„Jesteś tym co jesz, dlatego nie bądź szybki, tani, łatwy czy podrobiony”2 komentarze:

 1. Społeczeństwo coraz bardziej zwraca uwagę na to co je. Ja też wypiekam chleb , ale nieregularnie ze względu na częste wyjazdy służbowe. Miłego szykowania się do świąt. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i wzajemnie.
   Tak, dokładnie co raz więcej ludzi staje sie świadomymi konsumentami. :)

   Usuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"