czwartek, 19 marca 2020

Ile jesteśmy w stanie znieść..
Czasem się zastanawiam, ile człowiek jest w stanie znieść? 
Zupełnie nie mam pojęcia, bo dla mnie ta granica się przesuwa z każdym dniem…wydaje mi się, że to jest tak, że znamy siebie na tyle na ile nas wypróbowano..


3 komentarze:

 1. Przesyłam Pani wiele sił! Da Pani radę! Czytam Pani bloga pełna podziwu od jakiś 2 lat i przeczytałam wszystko wstecz:) Jest Pani silną, poukładaną i pracowitą kobietą. Wszystko się ułoży. POzdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Całym sercem współczuję sytuacji z poprzednich postów. Proszę się nie poddawać, jesteście silni, wierzę w Was. Gdybyście mieli problemy z dostarczeniem leków czy jedzenia to polecam aplikacje I HELP YOU - są osoby z okolicy, które pomogą dostarczyć wszystko do domu w ramach wolontariatu. Trzymam kciuki za syna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Trudne pytanie i jeszcze trudniej na nie odpowiedzieć.

  W Waszym przypadku to ogrom problemów z dzieciakami, przedszkole, szkoła, wiesz o czym piszę. Stale pod górkę, jak już się wydaje że jesteście na prostej, że to światełko w tunelu coraz lepiej widać, to kolejny poważny problem zdrowotny syna spada, jakby miał za mało od losu dane :(
  I mimo wielkich problemów, nie robisz z siebie cierpiętnicy, a wręćz przeciwnie, problemy z kasą obróciły się na ciekawy blog, jak przeżyć godnie bez czekania aż ktoś da.
  Dobrze, że choć coś zdążyliście kupić dla Niego z jedzenia.Trochę a nawet bardzo olali, bo mogli dać znać,że jeden smak jest.
  Może inna apteka lepiej załatwi kolejne zamówienie.
  Choć sytuacja obecna trudna jest, to mogą braki występować.

  Samą przymusową kwarantannę spokojnie przeczekacie.
  Wam się nie nudzi, lubicie być razem, grać, czytać książki itd.
  Dobrze,że masz ogródek i piesek wyjdzie bo my w bloku mieć problem możemy jeśli nas dopadnie taka kwarantanna.

  Trzymajcie się ciepło, niech Wam mija ten czas dobrze i w zdrowiu.

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"