Black

środa, 4 grudnia 2013

Eko zmywanie w zmywarceJeśli chcecie być eko polecam zestaw do zmywarki - ocet i soda. Wsypujemy łyżeczkę (płaską) sody do pojemnika na proszek/tabletkę, a zasobnik na nabłyszczacz napełniamy octem. Po za tym normalnie wszystko robimy jak wcześniej. Tanio i ekologicznie. Polecam!! 

2 komentarze:

  1. A talerze nie "pachną octem"?

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę spróbować. Uff przeczytałam cały blog od początku do końca :) Inspirujący. Obiecuję sobie, że od przyszłego roku zacznę ograniczać wydatki. Mam wrażenie, że gdzieś te pieniądze przeciekają mi przez palce. I dziwię się i wkurzam. Będę zaglądać, żeby się doispirowywać ;)

    OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"