wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt!!!


Wesołych Świąt!!!!Z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku, chciała bym Wam życzyć przede wszystkim spokoju, wiary i siły. Nieważne ile macie lat, doświadczeń i problemów za sobą, pamiętajcie,  że jesteście wyjątkowi. Życzę Wam byście patrzyli z wiarą i nadzieją w jutro. Uśmiechnijcie się do siebie i to ludzi wokół, a zobaczycie, że świat nie jest taki zły, a drugi człowiek nie zawsze czyha na Wasze potknięcia. Życzę Wam, by Nowy Rok stał się czasem nadziej w lepsze jutro, byście mieli siłę by zwalczać wszelkie przeciwności. Życzę Wam miłości, przyjaciół i zdrowia, są to rzeczy najważniejsze!!
Niechaj Boże Dzieciątko Wam błogosławi!!!

2 komentarze:

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"