czwartek, 1 maja 2014

Kaszanka pieczona na grillu


Cała Polska dziś grilluje, więc i ja Wam zaproponuję coś na grilla, a jest to kaszanka. Bardzo lubimy kaszankę z grilla, zawsze robiłam ją dość zwyczajnie, a w tym roku odrobinę odmiany. 


Potrzebujemy:
 • kaszankę cienką 
 • majeranek
 • cebulę
 • jabłka (opcjonalnie)
 • folie aluminiową
Cebulę obieramy i kroimy w półplasterki. Jabłka kroimy w słupki razem ze skórką (ja robię bez jabłek, mam na nie silną alergię). Na kawałkach foli aluminiowej układamy po jednym kawałku kaszanki, obkładamy cebulą i jabłkami, oprószamy majerankiem. Folię zawijamy i układamy na grillu pieczemy około 20 minut. Smacznego!!

2 komentarze:

 1. Nareszcie trafiłam na super przepisy, Pozdrawiam serdecznie zojka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kaszankę również piekę w folii, dodaje cebulę pokrojoną w piórka lub kostkę i starkowaną marchew.

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"