wtorek, 27 stycznia 2015

Ferie 2015


Co prawda moje dzieci do szkoły jako takiej nie chodzą, ale z racji, że jest przerwa w zajęciach dodatkowych, więc uznaliśmy, że jak ferie zimowe to ferie. 
Córkę zapisaliśmy na zajęcia w naszym MDK-u, zajęcia od 9-16 wraz z wycieczkami, drugim śniadaniem 150 zł za dwa tygodnie. Młodszy syn jeden tydzień spędzi na zajęciach z angielskojęzycznymi studentami, koszt 60 zł za tydzień (5 dni intensywnej konwersacji w języku angielskim w malutkiej grupie za tą cenę, to naprawdę okazja). Najstarszy syn z racji, że na co dzień uczy się zwyczajnie w szkole, chętnie odpocznie w domu, a ja będę miała czas iść z nim np. na spacer zimowy do lasu. Zapewnienie zajęć w okresie ferii wyniosło nas 210 zł dla dwojga. W sumie to nie mała kwota, ale i nie wygórowana, a dzieci będą miały możliwość spędzenia czasu w odmienny sposób niż na co dzień. Polecam rozglądanie się za bezpłatnymi ofertami na okres ferii, w wielu miastach są organizowane warsztaty bezpłatne np. przy centrach handlowych. Trzeba szukać korzystnych rozwiązań. Może bezpłatna sala zabaw, zajęcia w Domach Kultury. Jednego roku korzystaliśmy dla dzieci w centrum ogrodniczym, były bezpłatne - warsztaty kucharskie, sadzenia ziół, robienia masek na karnawał. Zawsze to jakaś drobna odmiana, a nie musimy za nią zapłacić. Teraz jak spadł śnieg nasze dzieci  robią babki ze śniegu jak z piasku, budują z nich ścianki, a potem się za nich rzucają śnieżkami. Najważniejsze by nie było nudy. :) 

Obecnie zaczęliśmy już planowanie wakacji, rezerwując teraz kwaterę można dostać dobrą cenę, znaleźć korzystne oferty i dokładnie zaplanować wydatki oraz czas urlopów. Polecam wcześniejsze rezerwacje, wiele ofert w dobrej cenie w okolicy końca marca już nie ma. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"