sobota, 31 stycznia 2015

Odpowiedź dla p. Ewy i nie tylko.....


Chciała bym podziękować za ciepłe słowa p. Ewie, która do mnie napisała. Chciałam jej odpisać na podany adres, ale niestety system mi odbija odpowiedź. Jeszcze raz bardo dziękuję, za wszystko co Pani napisała. Życzę powodzenia i samych radosnych chwil z córeczką. Takie słowa są dla mnie ważne, bardzo dziękuję. 

Staram się odpowiadać prywatnie, ale tym razem niestety nie mogłam z powodów technicznych. Przepraszam, wszystkich którym nie odpowiem, czasem się zdarza, że moja odpowiedź jest odbijana i nie zostaje dostarczona. 

1 komentarz:

  1. Od kilka dni nic innego nie robie jak tylko czytam pani blog "od dechy do dechy" . Jestem pełna podziwu i szacunku! Przed nami dosc ciezki czas mamy zobowiazanie ktore jak najszybciej chcemy spłacic i widze ze z pania sie to uda . Pozdrawiam i dziekuje :D

    OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"