środa, 7 stycznia 2015

Jak zrobić ubranko dla psa


Koniec obijania, czas zabrać się do pracy :) Miałam Wam pokazać ubranko dla psa domowej produkcji, zrobiłam je przy pierwszym ataku zimna, ale potem maraton świąteczny, mąż urlopujący, dzieci nieuczące się więc spędzaliśmy dużo czasu razem i zaniedbałam blog. Jak zrobiło się za oknem zimn, temperatura spadła u as do -16 stopni uznałam, że czas na ubranko dla naszego czworonoga, przejrzałam internet i znalazłam super pomysł, na ekspresowe ubranko dla psa.
Wystarczy odpowiedni rękaw od starej bluzy czy swetra. Odcinamy rękaw od bluzy (ja wybrałam na naszą chudzinę, polarową bluzę syna z której wyrósł a jakość był już tylko podwórkowa), odcięłam ściągacz, wycięłam dziurki na łapki, potem pierwsza przymiarka, poprawki naniosłam mydełkiem. Kolejne podcięcia i gotowe, z dwóch rękawów zrobiłam dwa ubranka dla psiaka. Nie wydałam ani grosz, nie użyłam maszyny i igły (polar się nie strzępi więc nie ma potrzeby szyć).
Na zdjęciu ubranko przed końcowymi podcięciami, drugie wyszło już lepiej. :) Niestety psica odmówiła pozowania...


2 komentarze:

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"