sobota, 2 kwietnia 2016

Ogłoszenie wyników konkursu
Wyniki, wyniki!!!! Wszystkie jadłospisy zostaną nagrodzone!!


I miejsce – jadłospis nr 4
II miejsce – jadłospis nr 2 i 5
III miejsce – jadłospis nr 1 i 3


Wszystkich autorów jadłospisów proszę o przesłanie adresów, na który zostanie przesłana nagroda. Wysyłajcie na adres zakupek13n@wp.pl z dopiskiem numeru jadłospisu.
Dziękuję za Wasze zaangażowanie, chęć podzielenia się swoimi pomysłami, szkoda, że tak mało osób zechciało wziąć udział.P.S przepraszam, że tak późno wstawiam wyniki, ale niestety dziś musiałam pilnie być w pracy. 

7 komentarzy:

 1. O mamciu- mam aronie!!!!!!!!! Marzenie się spełniło!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. I dodam jeszcze, że jak będzie jeszcze jakiś konkurs to ja już się piszę bo bardzo lubię ten blog. Tu się promuje bardzo ważne wartości a to w dzisiejszych czasach rzadkość niestety.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz w życiu zdobyłam główną nagrodę- jakie to przyjemne uczucie :) Dziękuję głosującym i pozdrawiam współuczestników zabawy. Było mi bardzo miło brać w niej udział :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Też wysłałam jadłospis ale z powodu jakiegoś błędu nie został opublikowany. Potem nie miałam czasu wysłać ponownie. A jadłospisy super. Z każdego coś wezmę. Konkurs też super.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również dziękuję za miłą i pouczającą zabawę.:)
  Mój pierwszy taki konkurs, gdzie się odezwałam i brałam udział a naprawdę ciężko było wskazać ten jedyny właśnie.
  Sama, jak już wspominałam, uczknę z Waszych propozycji, co nie co dla siebie.
  Szkoda, że tak mało osób odważyło się lub zmobilizowało się, by napisać swój jadłospis. Być może, że w wyniku błędu, tak też się stało i nie dotarły wszystkie.

  Ktoś Ci zarzucił Oszczędna, że trudny konkurs zadałaś. :-\
  Nie jest sztuką zorganizować konkurs na blogu, często sponsorowany, jak można to zauważyć na przeróżnych stronach, odpowiedzieć na proste pytanie i czekać z nadzieją, że to właśnie mnie wylosują z przykładowych 200 komentarzy.
  Sztuką jest zadać sobie więcej trudu i mieć właśnie z tego radość. Ja doceniam bardziej twórczość własną, pomysły, niż gotowce (nie tylko kuchnia) nawet, jak nie są idealnie wykonane :)
  Wszystkie 5 jadłospisów zostało docenione, każda dostanie nagrodę od Serca i przy kolejnej zabawie może nas będzie już więcej.:)
  Jak to mówią: "najtrudniejszy pierwszy krok" :)

  Pozdrawiam serdecznie Wszystkie Panie biorące udział w zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Konkurs super, mimo 2giego miejsca jestem bardzo zadowolona-nie farbuję włosów ale soczek chętnie spróbuję:)) dania z innych jadłospisów chętnie wykorzystam, bo zdrowe i tanie.
  Dziękuję bardzo!

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"