niedziela, 24 kwietnia 2016

Sprzątanie, pranie bez chemii.....
Dziś byłam na warsztatach, na których uczyłam się przygotowywać tanie i bez chemii środki do prania i sprzątania. Przyznam, że takie warsztaty i spotkanie z ludźmi, którzy robią takie środki, na co dzień dało mi dużą dawkę wiedzy oraz więcej śmiałości do eksperymentowania z własnymi środkami czystości. Mam kilka „zdobyczy” z tych warsztatów, ale podzielę się recepturami dopiero w chwili, gdy osobiście wypróbuję je, zgodnie z moją zasadą, podaję wam przepisy tylko wypróbowane osobiście przeze mnie, nie znalezione i skopiowane z Internetu. Robiłam dziś płyn i proszek do prania, płyn czyszczący oraz płyn do mycia naczyń i odświeżacz powietrza. Wszystkie produkty są tanie, proste w przygotowaniu, ale czy skuteczne – jeszcze nie wiem. Obiecuję, że opisze każdy z tych preparatów i wyrażę swoje wnioski na ich temat. Po za wszystkim – warsztaty były super, miło spotkać podobnych do siebie „odmieńców”. :) 

4 komentarze:

 1. Próbuj skarbie,czekam na ciekawe rady,oparte na własnych doświadczeniach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio założyłem bloga i czytam też inne w wolnych chwilach. Przeczytałem kilka Twoich postów i widzę że chyba będę tu zaglądał. :D A odnośnie środków czystości, życzę powodzenia jeśli chodzi o efektywność.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dorota, a gdzie znalazłaś takie warsztaty? Dasz mi znać następnym razem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz, nie wpadłam na pomysł by Ci dać znać

   Usuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"