wtorek, 3 stycznia 2017

Nowy Rok!!!
W związku z Nowym Rokiem 2017 chciałabym Wam wszystkim życzyć spełniania swych marzeń i planów, wiary w samych siebie i swoich najbliższych. Pozbycia się toksycznych relacji, są jak kamień u nagi (wiem z doświadczenia). Bądźcie dobrzy dla samych siebie, dbajcie o siebie i bliskich. Nie zatrzymujcie się i nie zawracajcie z obranej drogi do wymarzonego celu. Nie zrażajcie się porażkami – nie myli się tylko ten, co nic nie robi. Dbajcie o zdrowie, nie przekładajcie modnych ubrań nad dobre jedzenie. Nie zapracowujcie się, żyje się tylko raz.  Poświęcajcie czas dzieciom, jeśli im nie poświęcicie uwagi, gdy są małe, nie oczekujcie, że będą z Wami, gdy dorosną.  Kochajcie swych partnerów/partnerki życiowych – nikt nie jest bez wad, trzeba uczyć się je akceptować, rozmawiajcie ze sobą!! Wiele relacji da się naprawić, ale musi się Wam chcieć - chcieć.  

A po za wszystkim po prostu uśmiechajcie się do świata i bądźcie szczęśliwi!!!

Jakie macie postanowienia na Nowy Rok?

3 komentarze:

  1. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Poświęćcie więcej czasu dzieciom i nie przepracowujcie się- najpiękniejsze cenie niefinansowe na 2017 rok, pozdrawiam Aga

    OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"