poniedziałek, 4 listopada 2019

Życie...Znalezione w sieci, niestety jak dla mnie mocno prawdziwe. 
 Na szczęście to jak żyjemy zależy od nas samych..
 Żyjcie tak by niczego nie żałować i nie zawieść samych siebie!!
3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Wychowałam się w czasach gdy wszyscy mieli prawie tyle samo, ciężko było zaszokować wymyślnym ślubem, pogrzebem, ciuchami, wczasami itd. Nie było portali społecznościowych, cyfrowej fotografii, komórek, chodziło sie niezapowiedzianym do rodziny czy znajomych. Owszem każdy w jakiś sposób marzył by się wyróżnić, ale to nie były czasy "modelek/modeli" z instagrama, FB, twittera itp. portali społecznościowych. Wykształcenie ciężko było sobie kupić (teraz zalew prywatnych szkół to zmienił). Myśle, że w takiej wersji jak dziś nie było dawniej... Ale ja jestem dziecko początku lat 70, wychowana w cerowanych rajtuzach, z kluczem na szyj, obrywałam linijka po łapach w szkole za przewinienia, stałam w kącie lub pod tablica, zostawałam po lekcjach za brak pracy domowej itd. Czyli jak to mawiają nasze dzieci mieliśmy spaczone dzieciństwo. :)

      Usuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"