sobota, 9 listopada 2019

JadłospisDawno nie wstawiałam jadłospisów tygodniowych, zatem taki na szybko, prosty jadłospis. Pamiętajcie, że planowanie posiłków to podstawa do zrobienia listy zakupów, a wyprawa do sklepu z lista zakupów i trzymanie się ściśle listy to gwarancja oszczędności w portfelu, nie kupujmy pod wpływem impulsu. 
Poniedziałek
Krupnik z ziemniakami

Wtorek
Krupnik z ziemniakami
Wieprzowina w sosie musztardowym, kasza jaglana, surówka z kiszonej kapusty

Środa
Pomidorowa z ryżem

Czwartek
Pomidorowa z ryżem
Zapiekanka z ryby i ryżu z warzywami

Piątek
Kluski śląskie z cebulą i boczkiem, buraki

Sobota
Zupa z soczewicy i dyni

Niedziela
Barszcz czerwony z ziemniakami

Poniedziałek
Barszcz czerwony z ziemniakami
Ryba smażona, ziemniaki, surówka

13 komentarzy:

 1. Jeden z moich ulubionych wątków na tym blogu :) jak zawsze coś przydatnego i pomysłowego. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja myślałam, że się Wam znudziło, jadłospisy pisze ciągle, bo tak mi łatwiej żyć.

   Usuń
 2. Fajnie,że wróciłaś z jadłospisem😊
  Tak się zastanawiam,jak Ty to wszystko ogarniasz,wszystko planujesz dokładnie?Jestem bardzo ciekawa🙈 jak wyglada przykładowy dzień 😊Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę opisać jak to jest, ogólnie jestem więźniem planowania, planuję ogólnie cały tydzień, mam dni sprzątania, prasowania, zakupów. Każdy dzień jest inny, dodatkowo pracuję zawodowo, uprawiam sport, podrzucam dzieci na zajęcia, no i różne cuda funduje nam życie. Postaram się napisać taki post :)

   Usuń
  2. Wow ,tym bardziej czekam na taki post😊

   Usuń
 3. Witaj Doroto! Znalazłam się z mężem w trudnej sytuacji będziemy mieli o kilkanaście setek mniej przez dłuższy okres na życie. Czy możesz napisać co można zrobić kiedy po opłatach niewiele nam zostanie?Dwoje dorosłych nie ma specjalnych wymagań jedyne to,że mój mąż nie lubi sera białego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że cały blog Doroty jest odpowiedzią na twoje pytanie. Wszystko zależy od tego, gdzie mieszkaci, jakie macie zwyczaje, na czym na się "ukroić" kawałek tortu. Pomyśl o zmiejszeniu opłat, żeby więcej zostawało, o dorabianiu czasowym jeżeli masz jakieś umiejętności.

   Usuń
 4. POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKUJĘ JESTEŚ MOJA INSPIRACJĄ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może ten post coś pomoże tam zebrałam troszkę innych linków http://godnezycie.blogspot.com/2019/08/gdy-codziennosc-finansowa-nas-przerosnie.html

   Usuń
 5. Lubię te wpisy, a wieprzowina w sosie musztardowym zrobiła furorę na naszym stole:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, moja rodzina tez ja lubi, koniecznie w zestawie z kaszą jaglaną :)

   Usuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"