środa, 25 marca 2015

Kwietniowe jadłospisy z poprzednich lat :)


Pytacie o jadłospisy, wiem, że trudno jest wyszukać na blogu na odpowiedni okres jadłospisy. Chcąc Wam ułatwić zadania wstawiam kwietniowe jadłospisy z zeszłych lat. Nie są oczywiście doskonałe, ale może kogoś, choć odrobinę zainspirują i pomogą oszczędzić. U mnie w domu przed świętami zawsze wprowadzam detoks finansowy, przeglądamy lodówkę, spiżarkę i ustalamy, co się da stworzyć z tego, co posiadamy w domu. Lubimy tą "tradycję", bo w okresie świątecznym jedzenie specjalnie przygotowane na ten czas smakuje dodatkowo wyjątkowo. Dzieci jak dostają wędlinę po okresie past, gotowanych jajek i twarożków odczuwają w pełni wyjątkowość świąt. :)

Jadłospis z 2014 roku 

Jadłospis z 2013 roku - 1

Jadłospis z 2013 roku - 2

Jadłospis z 2013 roku - 3

Śniadaniowy jadłospis z 2013 roku


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"