poniedziałek, 21 marca 2016

Konkurs trwa dalej...........:)Z nieznanych mi powodów technicznych nie dotarły do mnie Wasze nadesłane jadłospisy. 
Zatem przedłużam termin nasyłania jadłospisów do dnia 23.03 do północy. 
Bardzo was przepraszam, nie mam pojęcia jaka jest przyczyna nie przesyłania do mnie wiadomości przez formularz kontaktowy. 

Szczegóły konkursu:


"Wiele osób ma świetne pomysły na jadłospis, więc czemu mają się marnować Wasze talenty.  Osoby, które chcą się podzielić swoimi pomysłami, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.

Każdy, kto nadeśle do dnia 23.03.16 swoją wersję taniego, zdrowego jadłospisu obiadowego na pięć dni, ma szansę na jedną z trzech nagród.

Nagrody:

I miejsce – roślinna farba do włosów firmy Herbatint (kolor mahogany blonde)
II miejsce – dwa słoiczki domowego soku z aronii (z mojego ogródka)
III miejsce – nasiona do kiełkowania

Żeby było sprawiedliwie i nikt nie miał podstaw do roszczeń i stronniczego wyboru, głosować na nadesłane jadłospisy będziecie Wy - Moi drodzy czytelnicy.

Czyli uściślając, jadłospisy nadsyłacie na adres zakupek13n@wp.pl do dnia 23.03.16, następnie opublikuję je na blogu i będziecie mieć tydzień na oddanie swojego głosu w komentarzach pod danym jadłospisem.  Każdy pozytywny komentarz będzie liczył się, jako głos. "Jadłospis układacie dla swojej rodziny, uwzględniając by był niedrogi i zdrowy. 
Nie ma to być jadłospis ułożony pod preferencje mojej rodziny. 


2 komentarze:

  1. Yuppii!!! Już tam nie chodzi o nagrody ( no ale ach te aronie ;)), ale o samo uczestnictwo i fakt, że nadsyłamy!!! Powodzenia dla wszystkich startujących w konkursie :)

    OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"