niedziela, 13 marca 2016

Konkurs, konkurs!!Tak jak obiecałam, ogłaszam konkurs.

Wiele osób ma świetne pomysły na jadłospis, więc czemu mają się marnować Wasze talenty.  Osoby, które chcą się podzielić swoimi pomysłami, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.

Każdy, kto nadeśle do dnia 20.03.16 swoją wersję taniego, zdrowego jadłospisu obiadowego na pięć dni, ma szansę na jedną z trzech nagród.

Nagrody:

I miejsce – roślinna farba do włosów firmy Herbatint (kolor mahogany blonde)
II miejsce – dwa słoiczki domowego soku z aronii (z mojego ogródka)
III miejsce – nasiona do kiełkowania

Żeby było sprawiedliwie i nikt nie miał podstaw do roszczeń i stronniczego wyboru, głosować na nadesłane jadłospisy będziecie Wy - Moi drodzy czytelnicy.

Czyli uściślając, jadłospisy nadsyłacie(przez formularz kontaktowy, który znajduje się na dole strony lub na adres zakupek13n@wp.pl) do dnia 20.03.16, następnie opublikuję je na blogu i będziecie mieć tydzień na oddanie swojego głosu w komentarzach pod danym jadłospisem.  Każdy pozytywny komentarz będzie liczył się, jako głos. Jadłospis układacie dla swojej rodziny, uwzględniając by był niedrogi i zdrowy. 
Nie ma to być jadłospis ułożony pod preferencje mojej rodziny. 

3 komentarze:

 1. Ciekawe:) liczę na inspirację, swoich raczej nie prześle bo inaczej liczę cenę no i nie unikam pszenicy czy krowiego mleka ale na pewno zagłosuję:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również bardzo chętnie poczytam i zagłosuję. Przy okazji chciałam się przywitać i bardzo podziękować za Pani blog. Miesiąc temu mąż stracił pracę i nasze życie zostało wywrócone do góry nogami. Wiele porad z bloga zostało wprowadzone w życie, wiele postów podniosło na duchu i dało nadzieję, że jednak sobie poradzimy. Pozdrawiam serdecznie. Basia

  OdpowiedzUsuń

 3. Konkurs ciekawy,dla mnie trudne zadanie,gdy u mnie jadłospisy,nie są mocną stroną.Spróbuję,nie wiem czy się uda. :))
  I dobry pomysł,by zagłosowali czytelnicy bloga.

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"