wtorek, 22 marca 2016

Konkurs trwa!
Pojawiły się pierwsze jadłospisy. Ja mam faworyta :) W czwartek zostaną opublikowane Wasze propozycje. Myślę, że się Wam spodobają.
Czekam na jeszcze!!! Macie naprawdę super pomysły!!
Nie zastanawiajcie się, wyciągajcie z szuflady swoje pomysły i wysyłajcie!

6 komentarzy:

 1. Super aż nie mogę się doczekać kulinarnych inspiracji:) Sama wysłałam swoje pomysły obiadowe z ostatnich dni:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy wymagane jest podawanie orientacyjnych cen przy propozycjach dań? I czy można podawać linki do strony, z której pochodzi polecana potrawa, czy należy podawać jedynie autorskie pomysły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ceny nie są konieczne, linki do stron myślę, że nie są również potrzebne. Jeśli przepis jest odmienny/ciekawy to można zwyczajnie go podać obok dania i najwyżej nazwę strony.

   Usuń
 3. Nie wiem, czy jest sens startować, skoro faworyt w natarciu, ale wysłałam maila. Podałam jednak linki, ale tylko dwa , powiem, że z lenistwa trochę, bo ten jadłospis zająłby chyba z dziesięć stron ;)
  Pozdrawiam wszystkich uczestników zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale faworyta wybierają czytelnicy, a nie Pani która prowadzi bloga! Trzeba dokładnie czytać zasady konkursu,ja również wysłałam swój jadłospis (wcale nie na 10 stron) i nawet jak nie wygram to przynajmniej będę czerpać inspirację z innych nadesłanych przepisów, grunt to dobrze się bawić i nie marudzić! Pozdrawiam

   Usuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"