czwartek, 24 marca 2016

Regulamin głosowania....Zostały opublikowane jadłospisy konkursowe, przepraszam, że dopiero teraz, ale praca, obowiązki domowe, przygotowania do świąt nie pozwoliły mi na wcześniejsze zebranie nadesłanych pomysłów przez Was. Zapraszam gorąco do oddawania swoich głosów, każdy pozytywny komentarz pod jadłospisem jest liczony, jako głos, głosy można oddawać do dnia 31.03.  Jak dla mnie Wasze propozycje są naprawdę świetne, przyznaję, że chętnie z nich skorzystam. Szkoda, że tylko 5 osób się odważyło przesłać swoje pomysły, bo macie je naprawdę świetne!! 

4 komentarze:

 1. Mojego jadłospisu nie ma a szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy został wysłany na adres zakupek13n@wp.pl? Jeśli tak to go nie otrzymałam. Opublikowałam wszystkie jadłospisy które do mnie dotarły. Nie ja, je mam oceniać, więc również nie było by sensu bym jakiegoś nie opublikowała.

   Usuń
  2. Jadłospis wpisałam na dole w formularzu kontaktowym być może popełniłem błąd ale wcześniej nie widziałam adresu na który trzeba wysłać Szkoda

   Usuń
 2. Łał,jestem pod wrażeniem, śniadania, przekąski, obiady, kolacje, lista zakupów....
  Muszę,poczytać spokojnie podane jadłospisy,ale już widzę,że ciężko będzie oddać głos na tylko jedną propozycję z podanych.
  Ale,jak zabawa,to zabawa :)))

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"