sobota, 24 sierpnia 2019

Jadłospis obiadowy na tydzień
Ooo, jak dawno nie wstawiałam jadłospisu, hmm to aż do mnie nie podobne, by tak długo nie wstawić jadłospisu skoro pisze go regularnie.  Zatem poprawiam się i dziś będzie nowy jadłospis, czy taki on znowu będzie nowy, e chyba nie, no może mniej mięsa się w nim pojawia. Niestety ceny ziemniaków w tym sezonie są zabójcze, więc obcinam ich ilość w naszym jadłospisie. Czasem się pojawiają owszem, ale raczej staramy się stosować zamienniki.Środa
Krupnik z kaszą jaglaną
Ryż z mieszanka chińską (bez mięsa)

Czwartek
Krupnik z kaszą jaglaną
Naleśniki na mleku kokosowym ze szpinakiem zapiekane w piecyku

Piątek
Zupa szczawiowa z jajkiem
Leczo bez mięsa (z własnych pomidorów i kabaczków) z ryżem

Sobota
Zupa szczawiowa z jajkiem

Niedziela
Zupa pomidorowa z makaronem
Karczek z grilla, zapiekane ziemniaczki i tzatziki (z własnych ogórków)

Poniedziałek
Zupa pomidorowa z makaronem

Wtorek

Środa
Zupa ogórkowa
Kluski śląskie z sosem pieczarkowym, buraczki gotowane

Pamiętajcie, że planowanie jadłospisu, robienie listy zakupów, przeglądanie zapasów w domu żywności sprzyja zmniejszeniu wydatków na żywność. Tworzenie jadłospisów daje nam spokój, czas i możliwość zrobienia zakupów na kilka dni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"