piątek, 4 września 2015

Malutka prośba.......
Taka mała prośba techniczna.
Piszcie komentarze pod tematem, którego komentarz dotyczy.  To na pewno ułatwi dalszą dyskusję na dany temat.  Zachęcam też do pisania komentarzy przez „formularz kontaktowy” osoby nieposiadające konta. Będę je publikować z podaniem autora komentarza. 

Przypominam również, że teksty zawierające bluźnierstwa, wulgaryzmy nie będą publikowane.
Proszę również by wszelkie uwagi, pretensje i niezadowolenie kierować bezpośrednio do mnie np. przez „formularz kontaktowy”. Miejcie, choć tyle odwagi.

Dziękuję wszystkim za komentarze, które mogą pomóc innym czytelnikom.  Za rady i wskazówki dla mnie również serdecznie dziękuję.  

Piszcie o swoich sposobach na walkę z kryzysem finansowym, na pewno takie pomysły pomogą innym w radzeniu sobie w trudnym czasie. 


Proszę również o wyrozumiałość dla mnie „mylić się jest rzeczą ludzką", "tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi"
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"