środa, 9 września 2015

Blog w nowej szacie :)Blog w nowej odsłonie. Od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem zmian szaty graficznej mojego bloga, zainspirowała mnie pewna osoba do podjęcia wreszcie tej decyzji. 
Nie miałam pojęcia jak chcielibyście, by wyglądał ten blog. Długo się zastanawiałam nad tym tematem, zaglądałam w inne miejsca, ale mimo wszystko chciałam ocalić swój własny styl i gust. Mam nadzieję, że spodobają się Wam zmiany i będziecie nadal tu zaglądać. 
Kolejna zmiana po za szatą graficzną, to fakt, że mogą dodawać wszyscy komentarze, nie tylko osoby z kontem, więc będzie Wam łatwiej włączać się w dyskusję lub wymianę pomysłów. 
Wprowadziłam dodatkowo nową zakładkę „O mnie”. 
Jeśli macie jakieś pomysły, uwagi, chcecie bym coś zmieniła chętnie przeczytam Wasze sugestie. 

Nasz byt i jutro jest dużo lepsze niż w dniu, gdy zaczynałam pisać bloga. Przeżyliśmy chwile, gdy sięgnęliśmy końca naszych możliwości, pisząc o swoich problemach czułam, że dostaję kolejną dawkę energii. Mogłam się „wygadać”, opowiedzieć o swojej małej – wielkiej wojnie o przetrwanie.  Dziś wszystko wygląda zupełnie inaczej, zmniejszamy nasze zadłużenie, choć jeszcze daleka droga przed nami.  Możemy wyjechać na oszczędne wakacje, dopinamy miesiąc finansowo, zabranie dzieci na basen nie jest załamaniem budżetu (a niestety tak było). Z nadzieją patrzymy w jutro i zbieramy plony naszej ciężkiej pracy. 24 komentarze:

 1. Jest dużo bardziej czytelnie. Źle mi się czytało na poprzednim zielonym tle (za mały kontrast między literami a tłem).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz mam sama w sobie więcej optymizmu :) nie muszę się ratować zielonym kolorem. Dziękuję!!

   Usuń
 2. Nazywam się Joanna. Chciałabym powiedzieć, że ogromnie podoba mi się Pani podejście do ludzi i do rzeczywistości. "Mało kasy" jest dla mnie źródłem optymizmu, pragmatyzmu i wzorem siły charakteru. Już się cieszę na kolejne porcje tegoż. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjemna zmiana, świeżo się zrobiło :) Ładnie wyeksponowane etykiety z lewej strony - muszę coś takiego wprowadzić u siebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Optymistycznie :) Absolutnie fantastyczna opcja komentarzy dla użytkowników bez konta. Dawno chciałam napisać, że jesteś dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji i życiowej dzielności oraz zdroworozsądkowego podejścia do życia. Mówię: STOP reklamom nakręcającym obłęd konsumpcji :) Będę czytać Cię do końca świata i jeden dzień dłużej. Pozdrawiam
  Beata

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam Panią i uwielbiam czytać.Pozdrawiam.Monika

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo, bardzo dziękuję za wszystkie ciepłe słowa. Piszę ten blog dla Was, bo wiem jak ciężko bywa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przyzwyczaiłam się do tamtej oprawy, więc w pierwszej chwili dziwnie mi tu było. :)
  Ale jest bardzo dobrze. Zrobiło się jaśniej i przejrzyściej. To dowód na to, że zmiany są dobre. I widzę, że zbliżasz się już do miliona wyświetleń. Gratuluję. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dzięki Wam za chwilkę wybije milion wyświetleń :) Dziękuję

   Usuń
 8. Przydałaby się trochę większa czcionka tam, gdzie jest główny tekst.

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam Pani posty. Proszę o więcej.

  P.S. 1000 wyświetleń to ja sama pewnie nabiłam.

  OdpowiedzUsuń
 10. to, ja też, czytam, korzystam, zgadzam się, nie zgadzam się, wracam, jak w życiu.
  Ten blog stał się częścią mojej codzienności.
  Pozdrawiam i dziękuję. Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 11. Blog wygląda bardzo przyjemnie, ale dla mnie najważniejsza jest opcja komentarzy, bo fajnie jest się móc wypowiedziedzieć czasami. Natomiast uważam, że szata graficzna musi się przede wszystkim podobać Tobie, bo Ty tutaj rządzisz :-) Byleby się wygodnie czytało, rzadnych białych liter na czarnym tle itp.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jest lepiej :-) jest pani dla mnie inspiracją i to tylko dzięki pani wzięłam się za finanse domowe i w chwili kryzysu nie popłynęłam.... To dzięki pani radom zaczęłam się ogarniać i cenić ascezę, pozdrawiam Karolina.

  OdpowiedzUsuń
 13. Kochana moja,teraz dużo lepiej wygląda blog.Jasny,przejrzysty,taki optymistyczny.:)
  Życzę Ci wszystkiego dobrego.Ucałuj swoich mocno:)
  Buziak
  G

  ps.poprzedni wpis proszę usuń "sprawdzam" :)))

  OdpowiedzUsuń
 14. Trafiłam na pani blog na samym początku,był to chyba drugi wpis-od tamtej pory mało jest dni kiedy tu nie zaglądam. Podziwiam panią za konsekwencję i za podejście do życia.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo, bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa!! Nawet nie wiecie jak one dodają skrzydeł, a jednocześnie uczą pokory i odpowiedzialności. Dziękuję!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo życiowy, pozytywny blog.Sprawdzam codziennie, podczytuję, korzystam z cennych porad.Dziękuję za takie mądre wpisy i czekam na dalsze. Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 17. Mnie też bardzo się podoba nowe. Czytam regularnie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Nowa wersja bardzo mi się podoba, jest taka ... pogodniejsza.

  OdpowiedzUsuń

"Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi:
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"
Nie godzę się na wulgarne zachowanie, krytykę dla krytyki bez konstruktywnej wypowiedzi i chamstwo. Proszę o nie przysyłanie ofert swoich produktów w komentarzach. Zwłaszcza dotyczy to stron z pożyczkami!! Komentarze o takiej treści nie będą publikowane. Przed dodaniem komentarza po raz pierwszy, proszę o przeczytanie strony "O mnie"